5Rytmov Bratislava

Details on the 5Rhythms Global

 

Tanec 5Rytmov ( 5Rhythms® ) je dynamická meditácia pohybom, vytvorená americkou tanečnicou, terapeutkou, charizmatickou šamankou Gabrielle Roth (1941-2012).

5 Rytmov je veľmi priama a úspešná cesta ako sa spojiť sa s mojim vnútorným ozajstným životom. Tiež pomáha vytvoriť hlboké spojenie s ostanými tanečníkmi bez potreby hovoriť, alebo vysvetľovať.Jeden z úžasných aspektov tejto pohybovej meditácie je aj to, že sa nemusíte nič učiť. pred tým než prídete. Začnete.presne tam kde ste, a ste odrazu v strede diania. Ďaľšia fascinujúca prednosť 5 Rytmov je to, že nezáleží na fyzickej zdatnosti, veku, alebo pohybových schopnostiach. Ľudia všetkých typov môžu spolu tancovať.

5 rôznych rytmov nám pomána odomykať rozne oblasti našich bytostí na území tela, srdca a duše. Keď ich tancujete s úspechom, funguje to ako ozdravný proces, ktorý zjednocuje naše vnútorné rozpory a pomáha nám dosiahnuť stav pokoja.
Reakcie ľudí, ktorí navštívili moje workshopy :

“Keď som sa vrátila domov, nasledujúce dni som sa cítila veľmi naozajstne. Jednoducho som existovala. nerozmýšľala som o tom, čo by som mala alebo nemala, jednoducho som robila veci, ako prichádzali z môjho vnútra. Bola som to ja ! A to je najväčší dar , aký som mohla dostať. Ďakujem, ďakujem, ďakujem”

“Mám veľmi rád skutočnosť, že približuješ tanec ako prostriedok osobného rozvoja bežným ľuďom. Dáva to pocit čistej jednoduchosti. Mužskú energiu jasnosti.”

“Najväčší dar tohto tance je pre mňa to, že nič nie je povinné. Objavia sa inštrukcie, ale je na mne ako ich prijmema ku akému pohybu ma to bude inšpirovať.Takto sa môžem odovzdať hudbe a svojim pocitom.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s